Erkek Tesbih Modelleri

Erkeklerin sık kullandığı aksesuarlar arasında yer alan ürünlerin başında tesbihler gelmektedir. Tesbihlerin bu kadar sık kullanılması ile birlikte üretimi de artmaktadır fakat tek tip üretilen tesbihler maalesef her erkeğin zevkine hitap etmemektedir. Bizler pek çok farklı erkek tesbih seçeneği ile bu alanda yeni ürünleri satmak konusunda oldukça iddialıyız. İnternet sitemizde ulaşabileceğiniz pek çok renkte ve özellikte her cebe uygun tesbih modellerimize kolayca erişebilirsiniz.

Sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan erkek tesbih modelleri kısıtlı renk ve türde iken bijuterim.net farkı ile yüzlerce çeşit tesbih seçeneğini inceleyebilirsiniz, üstelik piyasa fiyatlarının çok altında bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Tesbih Modellerinde Doğal Taş Seçimi

Doğal taşlardan oluşturulmuş tesbihlerimizi, erkek tesbih kategorisi altında rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğal taşlar kullanılarak yapılmış tesbihlerin en önemli özellikleri vücuttaki kötü enerjiyi emmektir. Bu enerjiyi emen doğal taşlar sayesinde rahatlayacaksınız. Kullanılan doğal taşlarımız ise pek çok farklı renklere ve desenlere sahip olan; hematit, kehribar, havlit, akik ve diğer renkli doğal taşlardır. Kendi özellikleri sebebi ile farklı renkleri bulunmayan fakat tesbih yapılmış diğer doğal taşlarımız ise; kuvars, inci, oniks, ay taşı, kaplan gözü olarak sitemizde bulunmaktadır.

Renk Seçimi

Doğal taşların özelliklerinin yanı sıra farklılaştırılmış renkleri de mevcuttur. Bu renkler kimi doğal taşın kendisinden kimisi de özel üretimden kaynaklanmaktadır. Sitemizde mavi, siyah, beyaz, pembe, kırmızı, sarı, kahverengi gibi renklerde kendi zevkinize uygun tesbihler bulabilirsiniz. Taşı kendi rengi olan ürünlerimize örnek olarak inci verilebilir. Ay taşı da farklı renklere sahip olmayan doğal tesbihlerimiz arasında yer almaktadır.

İmame Seçimi

Erkeklerin tesbihlerin renklerine ve doğal özelliklerine karar vermesi gerekir. Bu özeliklere karar verildikten sonra tesbihin imamesinin şekline de karar verilerek ödeme işlemine geçilebilir. Özel üretim olarak yapılan tesbihlerimizin her cebe ve her zevke uyması için çok çalışmaktayız. Armaları imameler arasında Osmanlı, Selçuklu armaları gösterilebilir. Özellikle bozkurt ve kayı boyu armalarımız da çok sık tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Osmanlı tuğrasına sahip pek çok tesbihimiz vardır.

Ay yıldızı tesbihinde taşımak isteyen müşterilerimiz için, lale desenini seven müşterilerimiz için de özel imameler ile özel tesbihler ürettik. İmame şekline de karar verildikten sonra sıra ödeme adımına gelmektedir. Müşterilerimiz ödemelerini diledikleri kartlardan yapabilirler. Farklı pek çok banka ile çalıştığımız için sıkıntı yaşamadan internetten ödemelerini gerçekleştirebilirler.

%33

Sıkma Toz Kehribar Tesbih

69,80 ₺ 104,70 ₺