Şapka Modelleri

Şapka, başa giyilen pek çok çeşidi bulunan en önemli aksesuardır. Özellikle yazın sıcak havalarda güneşin kavurucu etkisini azaltmak için kullanılırsa oldukça etkili olur. Bijuteri işletmemizde renkleri ve çeşitli desenleri mevcuttur. Genç bayanlar, genç erkekler ve çocuklar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Firmamızda bu şapkaları yazlık ve kışlık şapkalar olarak satmaktadır. İki mevsime uygun olarak da kumaş farklılığı bulunur. Aynı zamanda tarzında farklılık oluşturmak isteyenler bize uğramadan alışveriş yapmamaları gerekir. Firmamız senenin trend şapkalarını satarak profilini yeniliğe açık tutmaktadır. Size uygun şapka modellerine yakından bakmak için güler yüzlü ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Yazlık Şapka Modelleri 2019

Yazlık şapkalar hemen hemen herkes tarafından kullanılan bir aksesuardır. Her yaş grubuna uygun renkleri bulunur. Firmamız özellikle bu şapka modellerini her sezon trend renk ve modelleri ile yenilenmektedir. Daha koyu renkler yerine yaza uygun olan açık renkler tercih edilir. Kişiyi güneşin birçok zararlı etkisinden korumaktadır. Özellikle de cilt sorunu yaşayan ve güneşe çıkmakta zorlanan kişiler için idealdir. Her renk ve modeli bulunan işletmemizde şapka bedenleri mevcuttur. Şapkalar standart beden olmayıp herkesin kafa yapısına göre şapka bulmak firmamız da mevcuttur.

Şapka Modelleri Ve Renkleri

Kullanım alanına göre birçok çeşitleri bulunan şapka en ilgi çekici aksesuardır. Kasket, fötr, kovboy ve daha birçok çeşidi mevcuttur. Kullanım amacı her ne farklı olarak bilinse de tek bir ortak noktada buluşur. Yazın tatil de takılan fötr ve kasket sıcakta en uygun olan şapka türüdür. Kovboy şapka yapılışı ve model olarak diğerlerinden farklı olsa da kullanım amacı aynıdır. Daha çok uzak doğu ve keşif tatilleri için kullanılır. Firmamız da her çeşit ve her boy şapka bulmak mümkündür. En çok açık renkler tercih edilirken bu renklerin üzerine çeşitli desenler bulunur. Ayrıca palet işlemler de şapkaların olmazsa olmazıdır. Ayrı ayrı olan kadın, erkek ve çocuk reyonları ile aradığınız şapka model ve renklerini kolayca bulabilirsiniz.

Şapka Fiyatları

Hizmetini verdiğimiz bijuteri işletmemizde her şapka modeline göre ayrı ayrı fiyatlandırma yapmaktadır. Biz en uygun fiyat veren İşletme olarak herkesin yaralanması gerektiğini düşünerek ona göre fiyat belirleriz. Herkese ve her bütçeye uygun şapka modelleri mevcuttur. Güler yüzlü çalışanlarımız ile siz müşterilerimizi bekliyoruz.