Erkek Gözlük Modelleri

En az kadınlar kadar görünümlerine dikkat eden erkekler için üretilmiş birbirinden şık güneş gözlüklerimize İnternet sitemizden kolayca sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı çerçeve tipine ve sap rengine sahip olan gözlüklerimizde günlük kıyafetlerinize ve tarzınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerimiz ile ucuz olandan pahalıya bir sıralama yaparak cebinize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bir güneş gözlüğü sizleri hem rahatsız edici güneş ışınlarına karşı korur hem de tarzınızı destekler.

Çerçeve Renkleri

Güneş gözlüklerinin seçiminde elbette kişinin zevkleri rol oynamaktadır. Sevmediği güneş gözlüğünü takmak istemeyen erkekler için üretilmiş birbirinden farklı renklere sahip saplarımız ile birden çok seçenek sunmaktayız. Erkek gözlük kategorisi altında sıralanan gözlüklerimizde, siyah, lacivert, gri, yeşil, mat siyah, bordo ve kahverengi sap ve çerçeve renkleri sunmaktayız. Çerçevenin esas rengi, gözlüğün görünüşünü tamamen etkilemektedir. Bu yüzden bir erkeğin günlük giydiği kıyafetlere uygun gözlük alması gerekmektedir. Kararsız kalırlar ve her kıyafetleri ile uyumlu olsun isterler ise siyah gözlüklerimizi de inceleyebilirler.

Çerçeve Tipleri

Yüz tipine göre karar verilmesi gereken noktalardan birisi çerçeve tipidir. Kare ve dikdörtgen çerçeve tipleri erkekler arasında en sık tercih edilen çerçeve tiplerinin başında gelmektedir. Daha önce kullandıkları ve kendilerine yakıştığını düşündükleri çerçevelerden yardım alarak, kare ya da dikdörtgen çerçeveden hangisini satın almak istediklerine kendileri kolaylıkla karar verebilirler. Kare ve dikdörtgen çerçeve tipinde de pek çok renk seçeneğimiz mevcuttur. Sadece kendilerine değil yakınlarına ve arkadaşlarına da hediye almak isteyenler de sitemizden rahatlıkla seçim yapabilmektedir.

Cam Renkleri

Güneş gözlüklerinin camlarının renkleri de farklı olabilmektedir. Bunun bir nedeni de insanların farklı görüş açılarına ve rahatlıklarına sahip olmaları ile ilişkilidir. İnternet sitemizde yeşil ve koyu gir olmak üzere iki farklı cam seçeneği mevcuttur. Bu camlarda rahat eden müşterilerimizin, konforlarından taviz vermeden rahat ettikleri cam çeşidini seçmelerini tavsiye etmekteyiz. Oldukça önemli olan cam seçimi kişinin görmesini doğrudan etkilemektedir. Gözleri yeşile ya da griye cama alışan müşterilerimizin yine aynı renkte camdaki gözlüklerimizden tercih etmelerini tavsiye ederiz.