Bayan Gözlük

Günümüzde bir birinden trend bayan gözlük modelleri piyasada bulunuyor. Ancak hangi gözlüğün kaliteli camdan üretildiğini, göze zarar vermeyecek standartlarda olduğunu bilmek bir hayli güçtür. Bu noktada gözlük firmalarının ürettiği gözlüklerin açıklamalarını incelemek yada firmaların yetkili personellerinden destek almak gerekiyor. Özellikle güneş gözlükleri satın alırken UV güneş ışınlarından yüzde yüz koruyucu olması, dünya standartlarına uygun olması, gözlük takıldığı zaman burun köküne oturarak yüzü kavraması gibi bir çok detay son derece önemlidir. Firmamız kaliteyi uygun fiyat ile buluşturarak herkesin güneş gözlüğü sahibi olmasına yardımcı oluyor. Firmamızda bir birinden eşsiz tasarımlarda güneş gözlüklerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Güneş gözlüğü alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında yüze uygunluğu, UV cam olup olmaması gibi detaylar gelir. Firmamız müşteri destek hattı ile günün her saati sizin sorunlarınızı çözmeye yardımcı oluyor. Bu noktada yüzünüze uygun gözlük seçiminde ten renginize uygun olmasına, kaslarınızı tam kapatmamasına ve gözlüğün çerçevelerinin yüzünüze değişmemesine dikkat etmelisiniz. Bir diğer nokta ise UV güneş ışığına karşı koruyucu gözlükler tercih ederek uzun vadede göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. Ayrıca mutlaka sertifikalı ve orjinal marka gözlükler tercih edilmelidir. Firmamızda satılan tüm güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı %100 koruyucu olup CE etiketlidir. Firmamızın online sitesine giriş yaparak dilediğiniz model gözlükleri anında sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Firmamızdan gözlük sipariş etmek istiyorsanız öncelikle bijuterim.net sitesine giriş yapmalısınız. Akabinde gözlük sekmesini açarak listelenen gözlük modellerinden istediğinizi seçerek sepete ekleyebilir ya da Whatsapp’tan hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Her türlü sorularınız için Whatsapp destek hattımızı arayabilirsiniz. Firmamız ödeme işlemlerinizi 3D secure ile güvenli bir şekilde tüm kredi kartlarından kabul eder. Ödemesi yapılan ürün 24 saat içinde kargoya verilir.

Gözlük Fiyatları 2019

Piyasada bir birinden farklı fiyatlarda güneş gözlükleri bulunuyor. Ancak biz en uygun fiyata en kaliteli gözlükleri satıyoruz. Sitemize giriş yaparak gözlük modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sipariş edilen gözlükler orijinal marka gözlük kabının içinde silme bezi ve garanti belgesi ile birlikte adrese gönderilir.