Bayan Bileklik

Bayanlar, dış görünümlerine her zaman itina gösterirler. Bu itina yalnızca giyim kuşam bakımından değil, takı gibi aksesuarlar bakımından da en özelin seçimiyle tercih edilir. Kolye, küpe, yüzük, saat ve bilezik gibi aksesuarların yanı sıra bayan bileklik seçimlerinde de tarz ve elit ürünleri seçerler. Sitemizde her yaş grubuna uygun olan bileklik modellerini sizler için sergilemekteyiz. Zarif tasarımlı, zirkon taşlı, püskül detaylı ve deri kaplamalı özel üretim bileklik modellerimizi sitemizde bulabilirsiniz.

Giyim Kombinini Tamamlayan Bileklik Modelleri

Bileklik, her giyim tarzına uygun olan takı grubu arasına girer. Giyim tercihine göre seçilmesi gereken bileklik değişiklik gösterir. Bayanlar bu ayrıntıya uygun olarak bileklik tercih ettiklerinde giyim tarzlarını kolay bir şekilde tamamlayacaklardır. Bilekliklerde kullanılan ufak detaylar kıyafetinizle bir bütünlük oluşturarak uygun bir görüntü sağlar. Sitemizde her giyim tarzına uygun olan bileklik modellerini bulabilirsiniz.

Spor Giyim Tarzına Uygun Olan Bileklik Modelleri

Bayanlar genellikle rahatlık ve konforlarına yönelik olarak spor giyim tarzını tercih eder. İş ve okul zamanı sonrasında gezi, aktivite ve etkinliklerde spor kıyafetlerini kullanır ve bu kombinlerini deri, püsküllü, taşlı, zirkonlu ve renkli bileklik modelleriyle tamamlar. Sitemizde rengarenk taş ve boncuklarla bezeli bileklik modellerini bulabilirsiniz. Pembe taşlı, harfli, simli, parlak taşlı, sembollü ve daha yüzlerce modelde bileklik çeşidini sitemizden inceleyebilirsiniz. Kristal detaylı, transparan görünümlü, zincir işlemeli, sarı ve metal karışımlı, parlak kırmızı taşlı, kelepçe görünümlü ve tüm zevklere hitap eden bileklik modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Bileklik Modellerinde En Zarif Tasarımlar

Bayan aksesuarları için bol çeşit ve uygun fiyatlı ürünleri sunan sitemizden üçlü bileklik, çivili bileklik, altın görünümlü bileklik ve sürpriz bileklik modellerini inceleyerek, satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı oluşuyla her bütçeye hitap eden modellerimizi tüm özel detaylarıyla sitemiz üzerinde inceleyebilirsiniz. Şıkır, şıkır, renk, renk bileklik modellerimizle farklı bir tarz ve görüntü oluşturabilirsiniz. Bayanların bileklerinde çok hoş bir görsellik yaratacak olan ürünlerimizi inceleyerek satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı bilekliklerimizi her giyim kombininizle birlikte kullanabilirsiniz. Modern, tarz ve gösterişli bir kombin için sitemizi inceleyiniz.

%33

Paris Kuleli Bayan Bileklik

19,80 ₺ 29,70 ₺